KONTAKT RANAVERKEN LANTBRUK

Besöksadress:
Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD

Postadress:
Ranaverken AB
Box133
534 23 VARA

Tel vxl / E-post:
Tel: 0512-292 00
Fax: 0512-202 05
rana@ranaverken.se

Besöksadress:
Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD

Postadress:
Ranaverken AB
Box133
534 23 VARA

Tel vxl / E-post:
Tel: 0512-292 00
Fax: 0512-202 05
rana@ranaverken.se

MEDARBETARE

Per Fahlgren

VD

Tel: +46 512-292 02
Mob: +46 703 00 79 40
per.fahlgren@ranaverken.se

Henrik Andersson

Försäljning

Tel: +46 512-292 28
Mob: +46 70 548 49 94
henrik.andersson@ranaverken.se

Åsa Nilsson-Kinnunen

Försäljning

Tel: 0512-292 01
asa.n-k@ranaverken.se

Lars Fahlström

Försäljning Reservdelar

Tel: +46 512-292 36
reservdelar@ranaverken.se

Mikael Westh

Produktionsansvarig

Tel: +46 512-292 45
Mob: +46 706 01 47 29
mikael.westh@ranaverken.se

Tom Monten

Service & Support

Tel: +46 512-292 35
tom.monten@ranaverken.se

Malin Egonson

Inköp

Tel: +46 512-292 15
malin.egonson@ranaverken.se

BESÖK OSS

Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD

KONTAKT

Tel: 0512-292 00 
rana@ranaverken.se

STAR PRODUKTER - KUNDANPASSAD KVALITET

Jordbruket befinner sig ständigt nära omvärldens svängningar. Konjunktur, väder och starka miljöargument gör att en modern lantbrukare måste hålla sig med en högst funktionell maskinpark. Våra produkter är framtagna för det tuffa nordiska klimatet och utvecklade för högsta möjliga tillgänglighet under säsongen. Därför använder vi oss endast av beprövade komponenter. Allt för att säkerställa funktionssäkerheten och hålla nere underhållet.